£ 1500.00 Picker in depozit in Anglia, Islip, centru nou deschis

Raportează spam clasificat greșit duplicat expirat ofensiv

Oferte Joburi in UK Publicat la: 21/09/2016 Nr anunț: 2798 Modificat la: 28/09/2016
  • Țara: United Kingdom
  • Județ: Northamptonshire
  • Oraș: Kettering
  • Zona: Islip

SC MuncaStrainatate SRL cauta pickeri in depozit de imbracaminte, centru nou deschis, in Anglia.

Responsabilitati:
- folosirea scannerului portabil si scanarea cutiilor cu materiale
- sortare, ambalare, etichetare marfa

Colaboratorul din Anglia va ofera posibilitati reale de dezoltare si afirmare profesionala.

Se lucreaza de luni pana vineri, in doua schimburi si ocazional si in weekend.

Plata este de 7.2 lire/ora, iar peste 42.5 ore/saptamana muncite vor fi platite cu 10.80 lire/ora.

Va ajutam sa gasiti cele mai bune variante de cazare si transport in apropierea locului de munca prin intermediul Agentiei Imobiliare din Anglia cu care colaboram.

NU se percepe niciun comision la oferte!

Nivelul limbii engleze solicitat este MINIM si NU se solicita experienta anterioara la munca in depozit!

Cerinte

Candidatul ideal:
- serios
- rezistenta fizica si pshica
- harnic
- persoana de incredere
- dornic sa invete lucruri noi si sa se dezvolte profesional.

Voteaza
Rezultat 1 voturi

Location map

Pentru siguranța ta!

  • Evitați anunțurile false si acționați local sau plătiți prin PayPal
  • Nu plătiti prin servicii anonime (WU, Moneygram etc)
  • Nu faceți tranzacții in afara țarii. Nu acceptați plăți sau cecuri din alte țari.
  • Acest site nu e implicat in nici o tranzacție; nu administreaza plați, transport, garanții și nu oferă nici un fel de protecție impotriva inșelaciunilor