Fără preţ Angajam careri in Anglia- Fara taxe de aplicare sau comisioane

Raportează spam clasificat greșit duplicat expirat ofensiv

Oferte Joburi in UK Publicat la: 27/11/2014 Nr anunț: 1686
  • Țara: United Kingdom
  • Județ: Warwickshire
  • Oraș: Nuneaton

Suntem o firma de ingrijire varstnici si persoane cu dizabilitati in Nuneaton, Anglia infintata in 2007. Ne extindem in alte zone ale Angilei si avem nevoie de personal. Oferim training asa ca nu iti face griji daca nu ai experienta.

Cerinte:
• 18+;exclusiv femei (datorita starii pacientilor)
• Nivelul de engleza: fluent (nivelul de limba va fi testat la interviu)
• Carnet de conducere (putem aranja lectii de condus pentru acomodare cu drumurile din Anglia)
• Experienta nu este necesara dar reprezinta un avantaj

Locatie: Leicestershire, West Midlands

Salariu: approx. £1000 + bonusuri

Alte beneficii:
• Propria masina
• Cazare disponibila
• Ore suplimentare disponibile
• 20 de zile de concediu platit
• Recuperarea taxelor pe venit la sfarsit de an
• Evenimente sociale (de Craciun)

Responsabilitati:
• Prepararea si administrarea alimentatiei
• Administrarea medicamentelor
• Acordarea ingrijirilor igienice (imbaiere)
• Supravegherea starii de sanatate
• Asigurarea conditiilor optime de igiena si sanitare

Daca vrei sa lucrezi la noi atunci trimite-ne CV-ul tau pe adresa: enquiries@excitecare.co.uk

Daca vrei sa afli mai multe informatii despre noi accesaza website-ul nostru: www.excitecare.co.uk sau pe Facebook : Excite Care Romania

Voteaza
Rezultat 0 voturi

Location map

Pentru siguranța ta!

  • Evitați anunțurile false si acționați local sau plătiți prin PayPal
  • Nu plătiti prin servicii anonime (WU, Moneygram etc)
  • Nu faceți tranzacții in afara țarii. Nu acceptați plăți sau cecuri din alte țari.
  • Acest site nu e implicat in nici o tranzacție; nu administreaza plați, transport, garanții și nu oferă nici un fel de protecție impotriva inșelaciunilor