£ 2000.00 Ebenist/Tamplar mobilier (Cabiner maker/Joiner)

Raportează spam clasificat greșit duplicat expirat ofensiv

Oferte Joburi in UK Publicat la: 01/07/2016 Nr anunț: 2575
  • Țara: United Kingdom
  • Județ: Great Manchester
  • Oraș: Manchester

Locul de munca: Manchester

Descrierea postului:
• O gamă completă de responsabilități asociate cu realizarea de mobilier din lemn (prelucrarea lemnului, asamblare-montare piese de mobilier, finisaje)

Cerințe:
• Cel puțin 3 ani de experiență în realizarea de mobilier, in mediu industrial
• Experiență de lucru în fabrică pentru producția de serie, manevrarea utilajelor industriale
• Experienta in utilizarea masinilor industriale de prelucrare a lemnului si montaj/asamblare
• Abilitatea de a lucra sub presiunea timpului
• Cunoasterea limbii engleze la nivel de baza
• Disponibilitatea pentru relocare imediata in Manchester

Va oferim:
O poziție permanentă, stabilă și legală.
Salarial atractiv - de la 8 lire sterline pe oră
Posibilitatea de a lucra ore suplimentare
Asistență în găsirea unei locuințe și îndeplinirea tuturor formalităților legate de locul de muncă în Marea Britanie

Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-ul la adresa de email:
radu@continental-recruitment.com
În titlul e-mail-ului, vă rugăm să introduceți expresia – Tamplar mobilier
Recrutam pe tot parcursul anului.
Vom contacta doar candidații care corespund cerințelor de mai sus.

Ne puteti gasi si la numerele de telefon: +44 7468 499214; +44 07423 070930;

Voteaza
Rezultat 0 voturi

Location map

Pentru siguranța ta!

  • Evitați anunțurile false si acționați local sau plătiți prin PayPal
  • Nu plătiti prin servicii anonime (WU, Moneygram etc)
  • Nu faceți tranzacții in afara țarii. Nu acceptați plăți sau cecuri din alte țari.
  • Acest site nu e implicat in nici o tranzacție; nu administreaza plați, transport, garanții și nu oferă nici un fel de protecție impotriva inșelaciunilor