£ 1300.00 Munca in abator in Marea Britanie

Raportează spam clasificat greșit duplicat expirat ofensiv

Oferte Joburi in UK Publicat la: 21/09/2016 Nr anunț: 2797
  • Țara: United Kingdom
  • Județ: Bristol
  • Oraș: Bristol
  • Zona: Hatherleigh

SC MuncaStrainatate SRL cauta urgent operatori in abator in Anglia.

NU se percepe niciun comision la aceasta oferta!

Se lucreaza intre 40 si 50 de ore pe saptamana, iar plata este de 7.20 lire/ora.

Responsabilitati:
- taierea carnii
- ambalare, sortare, etichetare
- curatarea locului de munca
- alte atributii si responsabilitati specifice lucrului intr-un abator.

Va putem ajuta sa va gasim cee mai bune variante de cazare si transport prin intermediul agentiilor din Marea Britanie cu care colaboram.

Cerinte

Candidatul ideal:
- are cunostinte basic a limbii engleze
- are experienta in domeniu
- are o buna rezistenta fizica si psihica
- detine permis de conducrere categoria B.

Voteaza
Rezultat 1 voturi

Location map

Pentru siguranța ta!

  • Evitați anunțurile false si acționați local sau plătiți prin PayPal
  • Nu plătiti prin servicii anonime (WU, Moneygram etc)
  • Nu faceți tranzacții in afara țarii. Nu acceptați plăți sau cecuri din alte țari.
  • Acest site nu e implicat in nici o tranzacție; nu administreaza plați, transport, garanții și nu oferă nici un fel de protecție impotriva inșelaciunilor