£ 1500.00 Operator depozit in Bedford, oferta fara comision!

Raportează spam clasificat greșit duplicat expirat ofensiv

Oferte Joburi in UK Publicat la: 09/12/2016 Nr anunț: 2942
  • Țara: United Kingdom
  • Județ: Bedfordshire
  • Oraș: Bedford

Compania noastra cauta operatori intr-un depozit de produse alimentare si non-alimentare din Bedford. Veti avea posibilitatea sa munciti pentru unu dintre cei mai cunoscuti retaileri din intreaga lume.

Plata incepe de la 7.2 lire/ora, pentru orele muncite in timpul zilei si, in functie de experienta fiecarui candidat pote creste progresiv.
Orele de noapte sunt platite cu 8.35 lire/ora.
Uneori se lucreaza si in weekend, plata pentru orele muncite ziua este de 8.55 lire/ora si pentru cele muncite noaptea 9.45 lire/ora.

Responsabilitatile job-ului:
- sortare marfa
- manipulare marfa
- etichetare marfa
- aranjare marfa pe rafturi
- alte activitati specifice job-ului.

Prin intermediul Agentiei Imobiliare cu care colaboram va putem gasi, contra cost, si variante avantajoase pentru cazare si transport.

NU se percepe comision la aceasta oferta!

Cerinte:
- cunoasterea limbii engleze la un nivel conversational
- resistenta fizica si psihica
- dorinta de dezvoltare profesionala
- experienta in domeniu constituie un avantaj.

Voteaza
Rezultat 4 voturi

Location map

Pentru siguranța ta!

  • Evitați anunțurile false si acționați local sau plătiți prin PayPal
  • Nu plătiti prin servicii anonime (WU, Moneygram etc)
  • Nu faceți tranzacții in afara țarii. Nu acceptați plăți sau cecuri din alte țari.
  • Acest site nu e implicat in nici o tranzacție; nu administreaza plați, transport, garanții și nu oferă nici un fel de protecție impotriva inșelaciunilor