£ 1300.00 Operator in fabrica de carne, oferta fara comision!

Raportează spam clasificat greșit duplicat expirat ofensiv

Oferte Joburi in UK Publicat la: 08/11/2016 Nr anunț: 2880 Modificat la: 08/11/2016
  • Țara: United Kingdom
  • Județ: London
  • Oraș: Cheshunt
  • Zona: Tunbridge Wells

Responsabilitati:
- impachetarea carnii
- folosirea aparaturii specifice cu indemanare si perspicacitate
- asigurarea curateniei la locul de munca.

Plata este de 7.2 lire/ora, se lucreaza in schimburi dar schimbul principal este de la ora 18:00-03:00.

Transportul de la locul de munca la cazare si invers este asigurat, contra cost, de catre angajator, iar cazarea este responsabilitatea candidatului, dar SC Munca Strainatate SRL, prin intermediul agentiei imobiliare cu care colaboram, va propune o varianta avanatajoase pentru cazare la aproximativ 10 mile de locul de munca.

Descrierea companiei

SC MuncaStrainatate SRL este o companie de plasare forta de munca in strainatate. Va acordam suport in tot procesul de rexrutare si, prin intermediul agentiilor de transport si imobiliare cu care colaboram va putem propune cele mai avantajoase variante de transport si cazare in Marea Britanie, Scotia si Irlanda.

Asteptam Cv-urile Dvs. pe adresa de email: joburi@joburiuk.ro

Candidatul ideal:
- Nu trebuie sa cunoasca limba engleza decat minimul pentru a se descurca sa ajunga la locatia cazarii si a locului de munca
- dispune de conditie fizica rezonabila
- este muncitor si are dorinta de a persevera in munca
- este dispus sa lucreze intr-un mediu de lucru rece.

Voteaza
Rezultat 0 voturi

Location map

Pentru siguranța ta!

  • Evitați anunțurile false si acționați local sau plătiți prin PayPal
  • Nu plătiti prin servicii anonime (WU, Moneygram etc)
  • Nu faceți tranzacții in afara țarii. Nu acceptați plăți sau cecuri din alte țari.
  • Acest site nu e implicat in nici o tranzacție; nu administreaza plați, transport, garanții și nu oferă nici un fel de protecție impotriva inșelaciunilor