£ 1300.00 Operator in fabrica de sandwich-uri

Raportează spam clasificat greșit duplicat expirat ofensiv

Oferte Joburi in UK Publicat la: 12/10/2016 Nr anunț: 2833
  • Țara: United Kingdom
  • Județ: Bedfordshire
  • Oraș: Luton
  • Zona: Chichester

Descrierea jobului

Daca iti doresti un loc de munca sigur si stabil, SC MuncaStrainatate SRL va propune cea mai noua oferta de la colaboratorul nostru din Anglia, operator intr-o fabrica de sandwich-uri.

Responsabilitati:
- ambalare, sortare, etichetare
- impachetare materiale
- pastrarea curateniei la locul de munca

Salariul este de 7.2 lire/ora, iar peste 40 de ore lucrate pe saptamana sunt platite suplimentar cu 9 lire/ora.

Se lucreaza si in schimb de zi si schimb de tura de noapte si intr-un mediu racoros, aproximativ 5 grade Celsius.

Se accepta candidati cu nicel incepator al limbii engleze.

NU se percepe niciun comision la aceasta oferta!!!

Cerinte
Candidatul ideal:
- trebuie sa aiba cunostinte basic ale limbii engleze
- are rezistenta fizica
- este o persoana muncitoare si ordonata
- este dispus sa efectueze ore suplimentare.

Voteaza
Rezultat 2 voturi

Location map

Pentru siguranța ta!

  • Evitați anunțurile false si acționați local sau plătiți prin PayPal
  • Nu plătiti prin servicii anonime (WU, Moneygram etc)
  • Nu faceți tranzacții in afara țarii. Nu acceptați plăți sau cecuri din alte țari.
  • Acest site nu e implicat in nici o tranzacție; nu administreaza plați, transport, garanții și nu oferă nici un fel de protecție impotriva inșelaciunilor