£ 1300.00 Operator sortare colete, oferta fara comision!

Raportează spam clasificat greșit duplicat expirat ofensiv

Oferte Joburi in UK Publicat la: 21/10/2016 Nr anunț: 2850
  • Țara: United Kingdom
  • Județ: Northamptonshire
  • Oraș: Brackley

Descrierea jobului

SC Munca Strainatate SRL cauta pentru colaboratorul nostru din Anglia, operatori intr-un depozit de colete.

Munca este platita cu 7.2 lire pe ora, iar dupa 3 luni se va plati cu 8.42 lire pe ora.

Se lucreaza intr-un singur schimb de la 18:00 sau 19:00 seara, iar durata unui schimb este de 8 ore pe zi.

Munca in weekend este optionala.

Responsabilitatile job-ului:

- sortare colete

- incarcare/descarcare colete

- aranjare colete.

Va oferim suport in gasirea celei mai bune variante pentru transport si gasirea variantei optime pentru cazare.

La aceasta oferta NU se percepe comision!

Cerinte
Candidatul ideal:

- are o buna rezistenta fizica

- cunoaste limba engleza la nivel mediu

- este dispus sa munceasca si in ture nocturne

- dornic sa avanseze si sa se dezvolte profesional.

Voteaza
Rezultat 0 voturi

Location map

Pentru siguranța ta!

  • Evitați anunțurile false si acționați local sau plătiți prin PayPal
  • Nu plătiti prin servicii anonime (WU, Moneygram etc)
  • Nu faceți tranzacții in afara țarii. Nu acceptați plăți sau cecuri din alte țari.
  • Acest site nu e implicat in nici o tranzacție; nu administreaza plați, transport, garanții și nu oferă nici un fel de protecție impotriva inșelaciunilor