Fără preţ Sudori – Irlanda de Nord, Marea Britanie

Raportează spam clasificat greșit duplicat expirat ofensiv

Oferte Joburi in UK Publicat la: 26/05/2017 Nr anunț: 3553 Modificat la: 26/05/2017
  • Țara: United Kingdom
  • Județ: Northern Ireland
  • Oraș: Coalisland

www.cambrarecruitment.com

Referinta JOB: CHT01-RO

In numele clientului nostru, cautam sa angajam 5 sudori experimentati care sa se alature Companiei Clientului nostru din Irlanda de Nord.

DESPRE LOCUL DE MUNCA

• Departamentul: Productie;
• Tip angajare: Permanenta;
• Durata contractului: Minim 1 an cu posibilitati de prelungire.

CERINTE

• Calificarea relevanta pentru suduri MIG: GMAW(135) si FCAW(136);
• Experienta de minim 3 ani ca sudor MIG;
• Capabil sa citeasca si sa inteleaga desenele tehnice de inginerie mecanica;
• Nivel satisfacator al limbii Engleze;
• Experienta in sudarea si taierea termica a otelului;
• Capacitatea individuala a fiecarui sudor de a executa lucrari intr-un ritm mai alert decat cel normal (definit de tariful orar de baza), la acelasi nivel calitativ, pentru proiectele care au un cost fix, existand posibilitatea obtinerii unor tarife orare de pana la 15 - 20 GBP/ ora.

INDATORIRI SI RESPONSABILITATI

• Sudarea diferitelor produse din otel la capacitate de productie maxima;
• Abilitatea de a lucra pe desene tehnice;
• Executarea sudurilor la calitate ridicata;
• Atingerea obiectivelor cerute.

BENEFICII

• Tarif orar: 8 - 10 GBP in functie de experienta sudorului si calitatea executiei lucrarilor;
• In cazul executarii lucrarilor cu cost fix, tariful orar poate ajunge la 15 – 20 GBP/ ora in functie de capacitatea individuala de lucru a fiecarui sudor.

INFORMATII SUPLIMENTARE

• Biletul de calatorie: Intra in responsabilitatea angajatului;
• Cazare: Furnizata de angajator si suportata de catre angajat (150 GBP/ luna);
• Numarul de persoane care impart o casă: 4 - 5;
• Masa: Intra in responsabilitatea angajatului;
• Deduceri/ Taxe: Pana la 20% din salariu;
• Numarul orelor de lucru/ saptamana: 41,25;
• Program de lucru/ zi: De luni pana joi intre orele 08:00 - 17:30 si vineri intre orele 08:00 - 14:30;
• Zile lucrate/ saptamana: 5;
• Concediu legal: 28 zile de concediu platite/ an conform politicii companiei;
• Plata orelor suplimentare si disponibilitatea acestora: De 1,5 ori tariful ora de baza (la nevoie);
• Documente necesare: Calificari relevante si certificate.

Voteaza
Rezultat 0 voturi

Location map

Pentru siguranța ta!

  • Evitați anunțurile false si acționați local sau plătiți prin PayPal
  • Nu plătiti prin servicii anonime (WU, Moneygram etc)
  • Nu faceți tranzacții in afara țarii. Nu acceptați plăți sau cecuri din alte țari.
  • Acest site nu e implicat in nici o tranzacție; nu administreaza plați, transport, garanții și nu oferă nici un fel de protecție impotriva inșelaciunilor