Gratuit Sudori MIG-MAG & TIG

Raportează spam clasificat greșit duplicat expirat ofensiv

Oferte Joburi in UK Publicat la: 09/02/2017 Nr anunț: 3059
  • Țara: United Kingdom
  • Județ: Essex
  • Oraș: Colchester

Sudori MIG-MAG & TIG
Recrutam sudori pentru UK (Essex) cu experienta de minim 2 ani in sudura MIG MAG&TIG si calificare ca sudor! Se ofera salariu 12.50 - 14.50 lire brut/ora, se lucreaza 8 ore/zi, 5 zile/saptamana! Se cere limba engleza la nivel mediu! Pentru informatii puteti suna la numarul 0040 733 733 511

Responsabilitati :
Sudura cu diferite tipuri de metale (otel - otel inoxidabil) si si pozitii (vertical si orizontal)
Citirea desenelor tehnice pentru a intelege modul in care produsul finit trebuie sa arate
Asamblarea componentelor si sudarea lor
Crearea produsului finit prin unirea componentelor sudate

FIRMA BRAINS CONSULTING NU PERCEPE TAXE SI COMISIOANE DE LA APLICANTI !!!!
Asteptam cv-ul dumneavoastra in limba engleza la adresa de email cv@brainsconsulting.ro
Pt informatii suplimentare: 0733 733 511

Voteaza
Rezultat 0 voturi

Location map

Pentru siguranța ta!

  • Evitați anunțurile false si acționați local sau plătiți prin PayPal
  • Nu plătiti prin servicii anonime (WU, Moneygram etc)
  • Nu faceți tranzacții in afara țarii. Nu acceptați plăți sau cecuri din alte țari.
  • Acest site nu e implicat in nici o tranzacție; nu administreaza plați, transport, garanții și nu oferă nici un fel de protecție impotriva inșelaciunilor