£ 1500.00 Tapiter

Raportează spam clasificat greșit duplicat expirat ofensiv

Oferte Joburi in UK Publicat la: 14/04/2016 Nr anunț: 2399
  • Țara: United Kingdom
  • Județ: Great Manchester
  • Oraș: Manchester

Continental Recruitment Solutions Ltd este o agenție de recrutare internațională specializata in industria produselor textile și industria producerii de mobilier. Căutam in permanenta personal pentru poziții, cum ar fi: operator masina de cusut, tapițer, tăietor/debitare, rame pentru filtre de mobilier tapițat, dulgher, finisare mobilier. Clientul nostru caută la acest moment:

Tapițer

Locul de munca: Marea Britanie, diverse locatii (Nottingam, Manchester, Blackburn, Leeds)

Descrierea postului:
• O gamă completă de responsabilități asociate cu tapițeria

Cerințe:
• Cel puțin 3 ani de experiență în poziția de tapițer
• Experiență de lucru în fabrică pentru producția de serie
• Abilitatea de a lucra sub presiunea timpului
• Abordare profesională a atribuțiilor de serviciu
• Experiență în utilizarea pistolului de capsat industrial, realizare tapițerie mobilier, asamblarea rafturi, debitare sau mașină de cusut.
• Cunoasterea limbii engleze nu este necesară, dar ar fi un avantaj
• Disponibilitate pentru relocare (ex. Nottingam, Manchester, Blackburn, Leeds)

Va oferim:
O poziție permanentă, stabilă și legală.
Salarial atractiv - de la 7,50 la 14 de lire sterline pe oră
Excelente oportunități de carieră
Asistență în găsirea unei locuințe și îndeplinirea tuturor formalităților legate de locul de muncă în Marea Britanie
Persoanele interesate va rugam sa trimite-ți CV-ul la adresa de email:
radu@continental-recruitment.com

În titlul e-mail-ului, vă rugăm să introduceți cuvântul - Tapițer

Recrutam tot timpul anului.
Vom contacta doar candidații care corespund cerințelor de mai sus.

Voteaza
Rezultat 0 voturi

Location map

Pentru siguranța ta!

  • Evitați anunțurile false si acționați local sau plătiți prin PayPal
  • Nu plătiti prin servicii anonime (WU, Moneygram etc)
  • Nu faceți tranzacții in afara țarii. Nu acceptați plăți sau cecuri din alte țari.
  • Acest site nu e implicat in nici o tranzacție; nu administreaza plați, transport, garanții și nu oferă nici un fel de protecție impotriva inșelaciunilor